Voda je
naše
starost.

28.11. 2023

Chraňte svůj majetek před možnou havárií vody, zateplete potrubí a vodoměr

V zimním období, kdy teploty klesají nízko pod bod mrazu, trpí i vodovodní soustava. Ta se může dokonce i poničit, pokud není správně ochráněna, a může dojít k havárii a úniku vody. Vodárny řeší každou zimu poruchy a havárie nejen na páteřních rozvodech, ale i prasklé domovní přípojky a vodoměry. Ty pak majitele stojí nejenom náklady na jejich opravu a za únik vody, ale mnohdy může voda napáchat další škody. Problémům lze předejít – stačí okolí potrubí a vodoměru zateplit.   

Celá tisková zpráva

Plakát ke stažení

28.11. 2023

Výběrové řízení - rekonstrukce ČOV Vysoké Veselí - elektroinstalace

Vyhlašujeme výběrové řízení na kompletní rekonstrukci elektroinstalace na čistírně odpadních vod ve Vysokém Veselí. Zájemci doručí svou nabídku osobně nebo doporučeně poštou nejpozději dne 17.1.2024.

Bližší informace a zadávací dokumentace je k dispozici v sekci Výběrová řízení

10.10. 2023

Do kanalizace nepatří žádný odpad

Průměrný člověk v ČR za rok vyprodukuje více než 550 kilogramů odpadu a toto číslo se bohužel rok od roku zvětšuje. Kvůli nesprávnému třídění se bohužel zvyšuje i množství odpadu v kanalizaci, což způsobuje velké problémy při čištění odpadních vod. Také splachujete některý odpad? Víte, co může v potrubí způsobit a proč to nedělat? Podíváme se na ty největší problémy. 

Celá tisková zpráva

 

05.05. 2023

Už máte e-fakturu za vodné a stočné?

Registrujte Váš e-mail ke svému účtu u VOS a. s. a nechte si zasílat elektronické faktury za vodné/stočné ve formátu pdf. 

 

Jaké to má výhody?

→ nemusíte vybírat poštu na adrese, kde se třeba nezdržujete

→ faktura se vám jen tak neztratí

→ už žádné skladování papírů

→ navíc s námi šetříte životní prostředí, protože Vám nebudeme fakturu zasílat v papírové podobě, ale pouze elektronicky.

 

Registrovat e-mail