Voda je
naše
starost.

17.05. 2022

Jaká platí pravidla pro napouštění bazénu z vodovodu

Teplé počasí startuje a s ním i koupací sezóna. Pokud už svůj bazén doma nebo na chalupě připravujete k brzkému provozu, dejte pozor na pravidla jeho napouštění. Pokud totiž nemáte vlastní zdroj vody a budete jej napouštět z vodovodního řadu, můžete sobě ale i sousedům způsobit nemilé starosti.

Na co si dát pozor radí ředitel    VOS, a. s. Ing. Richard Smutný.

Celý rozhovor si přečtete zde

 

PRAVIDLA PRO

NAPOUŠTĚNÍ BAZÉNU 


13.06. 2022

I přes covidový rok 2021 se hospodaření VOS, a. s. drželo v kladných číslech

Akcionáři Vodohospodářské a obchodní společnosti, a. s. schválili na valné hromadě výsledky hospodaření společnosti v roce 2021. Společnost skončila stejně jako v předchozích letech v zisku, tentokrát ve výši přes 16,57 mil. Kč. Ten není rozdělen mezi akcionáře, ale opět zůstává na účtu společnosti na výdaje spojené s modernizací své infrastruktury. Vloni takto společnost vynaložila na obnovu a opravy téměř 86 mil. Kč. Další prostředky ve výši 123 milionů byly vloženy do dvou projektů na Hořicku a Kopidlensku/Sobotecku. Díky nim došlo propojením slabších zdrojů na silnější ke zvýšení kvality a dostupnosti pitné vody v některých lokalitách.

Valná hromada také schválila zvýšení svého základního kapitálu, a to vkladem majetku měst Hořice, Nová Paka, Kopidlno a obce Valdice. Nově vloží svou infrastrukturu také obec Střevač, která se stane dalším akcionářem.

 

Více v tiskové zprávě

01.06. 2022

Napouštíte bazén? Vodu Vám rádi dovezeme!

Nedávno jsme Vám připomínali pravidla pro napouštění domácího bazénu vodovodní přípojkou.

Víte ale, že si můžete napouštění velmi zjednodušit?

Dovezeme Vám vodu cisternou! 


Podmínky, volné termíny a objednávky na telefonech:

493 544 831

493 544 843


Ceník služeb na vyžádání.

01.06. 2022

Přejděte na e-faktury a ušetřete stohy papírů

Registrujte Váš e-mail ke svému účtu u VOS a. s. a nechte si zasílat elektronické faktury za vodné/stočné ve formátu pdf. 

 

Jaké to má výhody?

→ nemusíte vybírat poštu na adrese, kde se třeba nezdržujete

→ faktura se vám jen tak neztratí

→ už žádné skladování papírů

→ navíc s námi šetříte životní prostředí, protože Vám nebudeme fakturu zasílat v papírové podobě, ale pouze elektronicky.

 

Registrovat email