Voda je
naše
starost.

01.02. 2024

Nová výběrová řízení

Vyhlašujeme nová výběrová řízení na stavební práce a rekonstrukce. Bližší informace a zadávací dokumentace je k dispozici v sekci Výběrová řízení

12.12. 2023

Vodné a stočné na Jičínsku vzroste

Vodohospodářská a obchodní společnost a. s. zvýší od roku 2024 ceny vodného a stočného celkově o zhruba 10 %. K ceně se ještě připočítá nárůst DPH o 2 %. Zákazníci budou nově platit 106,34 Kč/m³, což je zhruba o 11,4 Kč za metr krychlový více než letos. V ceně se promítne především růst cen za energie, míra očekávané inflace a zvýšené DPH. Společnost chce i nadále držet vyrovnané hospodaření a investovat do obnovy své infrastruktury zhruba 70 mil. Kč.

Celá tisková zpráva

14.12. 2023

Už máte e-fakturu za vodné a stočné?

Registrujte Váš e-mail ke svému účtu u VOS a. s. a nechte si zasílat elektronické faktury za vodné/stočné ve formátu pdf. 

Jaké to má výhody?

→ nemusíte vybírat poštu na adrese, kde se třeba nezdržujete

→ faktura se vám jen tak neztratí

→ už žádné skladování papírů

→ navíc s námi šetříte životní prostředí, protože Vám nebudeme fakturu zasílat v papírové podobě, ale pouze elektronicky.

Registrovat e-mail

 

Nemáte ještě svůj zákaznický účet on-line? Registrujte se a mějte vše přístupné přes tyto webové stránky.

Vytvořit zákaznický účet

28.11. 2023

Chraňte svůj majetek před možnou havárií vody, zateplete potrubí a vodoměr

V zimním období, kdy teploty klesají nízko pod bod mrazu, trpí i vodovodní soustava. Ta se může dokonce i poničit, pokud není správně ochráněna, a může dojít k havárii a úniku vody. Vodárny řeší každou zimu poruchy a havárie nejen na páteřních rozvodech, ale i prasklé domovní přípojky a vodoměry. Ty pak majitele stojí nejenom náklady na jejich opravu a za únik vody, ale mnohdy může voda napáchat další škody. Problémům lze předejít – stačí okolí potrubí a vodoměru zateplit.   

Celá tisková zpráva

Plakát ke stažení